Kurz i zkoušku zaplatíte také kartou

Apple Pay

Czech Academy

Top 5 kurzů digitálního marketingu

  /  Digitální marketing   /  Top 5 kurzů digitálního marketingu

Pro rozjezd svého podnikání v online prostředí budete potřebovat nejen kvalitní základy digitálního marketingu. Představujeme 5 kurzů, které Vám mohou pomoci.

1. Základy digitálního marketingu (Google Digitální garáž)

V Digitální garáži od Google je zaparkováno mnoho kurzů na jejichž prohlídku nepotřebujete vstupenku. Učit se od nejlepších je vždy dobrý nápad – a v online prostředí je Google určitě ve vedení. Tento kurz Vám pomůže pochopit digitální marketing, najít příležitosti na internetu a připravit strategii online podnikání.

Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 40 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

2. Zahajte podnikání na internetu (Google Digitální garáž)

Další kurz z Digitální garáže Google, tentokrát s menší časovou náročností. Nejvíce kurz pomůže začátečníkům, kteří se chtějí dozvědět co je potřeba k úspěšnému provozování firmy v online prostředí. Absolventi získají informace ohledně možností prezentace na internetu, ohledně založení vlastního e-shopu nebo jak zabezpečit firmu před hackery.
Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 3 hodiny
Certifikát: NE

3. Digital Marketing Basics Course (Udemy)

Tentokráte jsme zabrousili do kurzů poskytovaných americkou společností Udemy. Kurz pro začínající online podnikatele vytvořil indický marketér Sorav Jain. Provede Vás definicemi digitálního marketingu, dovednostmi potřebnými pro online marketing a dá 9 důvodů, proč byste se měli učit digitální marketing. Napadne Vás všech 9 důvodů?
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 5 hodin 45 minut
Certifikát: NE

4. Marketing in a Digital World (Coursera)

Tento kurz, dostupný díky University of Illinois, se zabývá digitálními nástroji, jako jsou internet, smartphony a 3D tisk. Zkoumá jejich vliv na revoluci v marketingu a na postupy firem a spotřebitelů. Tento kurz je jedním z nejoblíbenějších kurzů na portále coursera.org a studovalo ho již více než 250 000 studentů.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 29 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

5. Inbound Marketing (Hubspot)

Tento kurz Vám pomůže získat zákazníky. Od vytváření obsahu webu přes propagaci na sociálních sítích po konverzi leadů a péči o potenciální i stávající zákazníky. Na konci certifikovaného kurzu tak budete naprosto přesně vědět, jak si přivést zákazníky.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 4 hodiny
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

Leave a comment

VYNIKAJÍCÍ
42 recenze na
Radek Votruba
Radek Votruba
27/02/2023
U Czech Edu Academy jsem absolvoval zkoušku podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT). Profesionální přístup, příjemné prostředí a kompetentní lidé. Není třeba se dále rozepisovat. Jednoznačně doporučuji.
Bydleni Na Hliníku
Bydleni Na Hliníku
06/02/2023
V Czech Edu Academy absolvuji intenzivní kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem začala studovat v říjnu 2022, v lednu 2023 jsem po několika přípravných přednáškách úspěšně složila rekvalifikační zkoušku. A nyní stále ještě mám možnost si v rámci kurzu doplňovat své znalosti a dovednosti v rámci perfektně připraveného elearningu, nebo při prezenčních/online přednáškách k tématu. Opravdu moc děkuji, za perfektní přístup k pracujícím studentům z celé republiky a umožnění získání vědomostí či rekvalifikace takto zárověň prezenčně i dálkově. Milé prostředí při prezenčních přednáškách v CEA jen podtrhlo dojem z celého studia. Doporučuji. Děkuji! Alena Urbanová
Tomáš Petrus
Tomáš Petrus
30/01/2023
U Czech Edu jsem dělal zkoušku pro realitního zprostředkovatele a byl jsem nadšený z profesionálního přístupu a kvalitního & relevantního materiálu k přípravě. Určitě doporučuji!
Lenka Trefilová
Lenka Trefilová
02/01/2023
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem v prosinci úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Chtěla bych tímto poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Pro další plánovaný kurz "Oceňování nemovitostí" budu opět volit tuto vzdělávací akademii. Všem zájemcům o vzdělávání Czech Edu Academy vřele doporučuji.
Nikola Lebedová
Nikola Lebedová
13/12/2022
Velmi příjemné prostředí, mohu jedině doporučit! Vždy jsem byla při skládání zkoušek nervózní (v jiných institucích), zde panovala naprosto klidná a lidská atmosféra. Pán nám přinesl občerstvení a svým vystupováním člověka uklidnil. Příště už jedině sem! Díky
Martina Kroupová
Martina Kroupová
07/12/2022
U Czech Edu Academy jsem absolvovala přípravný kurz na Realitního zprostředkovatele a následně úspěšně složila zkoušku. Vše proběhlo na vysoké úrovni. Hlavně mě vyhovovala distanční forma výuky. Lektoři jsou velmi vstřícní a velice profesionální. Ráda bych jim touto cestou poděkovala. Kurz i zkoušku u Czech Academy vřele doporučuji.
Lukáš Hromec
Lukáš Hromec
06/12/2022
Kombinace velmi profesionálního, ale přesto lidského přístupu společnosti Czech Edu Academy se již dnes moc nevidí. Absolvoval jsem kurz realitní zprostředkovatel, kde bylo k mé velké spokojenosti vše velmi přehledně popsáno a nastaveno a v případě dotazů mi bylo vždy velmi rychle a srozumitelně vše vysvětleno. Jmenovitě bych rád poděkoval velmi sympatickému panu Juhaniakovi za výjimečně vstřícné a profesionální jednání. Doporučuji!! :)
Eva Vlkova
Eva Vlkova
30/11/2022
U Czech Edu Academy jsem absolvovala přípravný kurz na Realitního zprostředkovatele a následně úspěšně složila zkoušku. Vše proběhlo na vysoké profesionalni úrovni. Lektoři i zkoušející byli ochotní a neuvěřitelně trpěliví. Kurz i zkoušku u Czech Edu Academy všem doporučuji. Jsou skutečně nejlepší.
Michal Garšic
Michal Garšic
25/11/2022
Absolvoval jsem rekvalifikační kurz Realitní zprostředkovatel on-line formou a také závěrečné zkoušky. On-line forma mi vzhledem ke zdrav. omezení a vzdálenosti velmi vyhovovala. Oceňuji profesionální, lidský a velmi vstřícný přístup. Děkuji a přeji mnoho spokojených studentů.
Andrev1 Andrev1
Andrev1 Andrev1
27/08/2022
Absolvoval jsem rekvalifikační kurz oceňování nemovitostí distanční (online) formou a musím říct, že přesně takhle si představuju moderní způsob vzdělávání a rozšiřování kvalifikace. Zaměřeno především na praxi, vstřícní lektoři, kteří reagují okamžitě na jakékoli dotazy k probírané problematice. Přehledné a uživatelsky přívětivé webové rozhraní pro studium a odevzdávání úkolů. Rozhodně doporučuji.