Sledujte nás

COVID-19: Zkoušky a kurzy bez omezení

Czech Academy

Top 5 kurzů digitálního marketingu

  /  Digitální marketing   /  Top 5 kurzů digitálního marketingu

Pro rozjezd svého podnikání v online prostředí budete potřebovat nejen kvalitní základy digitálního marketingu. Představujeme 5 kurzů, které Vám mohou pomoci.

1. Základy digitálního marketingu (Google Digitální garáž)

V Digitální garáži od Google je zaparkováno mnoho kurzů na jejichž prohlídku nepotřebujete vstupenku. Učit se od nejlepších je vždy dobrý nápad – a v online prostředí je Google určitě ve vedení. Tento kurz Vám pomůže pochopit digitální marketing, najít příležitosti na internetu a připravit strategii online podnikání.

Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 40 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

2. Zahajte podnikání na internetu (Google Digitální garáž)

Další kurz z Digitální garáže Google, tentokrát s menší časovou náročností. Nejvíce kurz pomůže začátečníkům, kteří se chtějí dozvědět co je potřeba k úspěšnému provozování firmy v online prostředí. Absolventi získají informace ohledně možností prezentace na internetu, ohledně založení vlastního e-shopu nebo jak zabezpečit firmu před hackery.
Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 3 hodiny
Certifikát: NE

3. Digital Marketing Basics Course (Udemy)

Tentokráte jsme zabrousili do kurzů poskytovaných americkou společností Udemy. Kurz pro začínající online podnikatele vytvořil indický marketér Sorav Jain. Provede Vás definicemi digitálního marketingu, dovednostmi potřebnými pro online marketing a dá 9 důvodů, proč byste se měli učit digitální marketing. Napadne Vás všech 9 důvodů?
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 5 hodin 45 minut
Certifikát: NE

4. Marketing in a Digital World (Coursera)

Tento kurz, dostupný díky University of Illinois, se zabývá digitálními nástroji, jako jsou internet, smartphony a 3D tisk. Zkoumá jejich vliv na revoluci v marketingu a na postupy firem a spotřebitelů. Tento kurz je jedním z nejoblíbenějších kurzů na portále coursera.org a studovalo ho již více než 250 000 studentů.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 29 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

5. Inbound Marketing (Hubspot)

Tento kurz Vám pomůže získat zákazníky. Od vytváření obsahu webu přes propagaci na sociálních sítích po konverzi leadů a péči o potenciální i stávající zákazníky. Na konci certifikovaného kurzu tak budete naprosto přesně vědět, jak si přivést zákazníky.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 4 hodiny
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

Leave a comment

VYNIKAJÍCÍ
32 recenze na
Martin Hudec
Martin Hudec
03/08/2022
Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup a lidsky příjemnou atmosféru v Czech Edu Academy, kde jsme v minulém měsící s kolegyní úspěšně absolvovali zkoušku Realitní zprostředkovatel. Výborně zpracované studijní podklady a videa, výborná komunikace a řada uřžitečných příkladů do praxe. Určitě doporučujeme :)
Přečtěte si více
Iveta L
Iveta L
27/06/2022
Kurz byl po všech stránkách na vysoké úrovni a veškerý servis ze strany organizátorů byl naprosto skvělý .Lektoři byli profesionálové, kteří dokázali vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit velmi poutavou formou. Czech Edu Academy rozhodně doporučuji zájemcům o další vzdělávání.
Přečtěte si více
David Nágl
David Nágl
06/06/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvoval rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", včetně závěrečné zkoušky. Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a vždy velmi vstřícný přístup. Přednášky lze absolvovat fyzicky či online, což mně osobně dokonale vyhovovalo. Naprostá většina přednášek byla vedena na profesionální úrovni, srozumitelně a "lidsky" s možností se vždy doptat, či k tématu diskutovat apod. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Přečtěte si více
Aleš Zbraněk
Aleš Zbraněk
30/03/2022
V Czech Edu Academy jsem včera absolovoval certifikaci na úvěry. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za profesionální a přátelský přístup. Ještě týž den jsem měl k dispozici certifikát. Mohu zodpovědně doporučit a těším se na další zkoušky u této společnosti.Děkuji celému týmu.
Přečtěte si více
Jiří Chupek
Jiří Chupek
28/03/2022
Společnost Czech Edu Aacademy mohu vřele doporučit. Absolvoval jsem zde kurz realitního makléře včetně závěrečné zkoušky odborné způsobilosti. Vše přehledné, přednášky jak online tak i prezenčně. Záleží na každém co mu vyhovuje. Lektoři maximálně příjemní, přednášky poučné, komunikace skvělá. Rozhodoval jsem se na základě recenzí a mohu je jen potvrdit. Veli ce děkuji všem lektorům :-)
Přečtěte si více
Jana Štajncová
Jana Štajncová
28/03/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvovala certifikaci na pojištění. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup. Velmi mi pomohly studijní materiály, které jsem dostala k dispozici. Při zkoušce u mě byla důležitá i celková atmosféra a přístup zkoušejících. Cítila jsem se velmi dobře a mohu vřele doporučit:)
Přečtěte si více
Matěj Dachovský
Matěj Dachovský
27/03/2022
Z této společnosti jsem měl skvělý pocit. Profesionální přístup, dobrá lokalita v Praze, dobře nastavené ceny. Děkuji (realitní zprostředkovatel)
Přečtěte si více
JMD Fan Yci
JMD Fan Yci
27/03/2022
Přečtěte si více
Aleš Brunner
Aleš Brunner
16/03/2022
Lidský a vysoce profesionální pedagogický přístup. Vzdělávací instituci vřele doporučuji ostatním. Přeji hodně úspěchů do budoucna jak vedení vzdělávacího institutu, tak všem, kteří jím zdárně projdou.
Přečtěte si více
Šárka Kočová
Šárka Kočová
16/03/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel". Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup. Velmi mi pomohla emailová komunikace před zkouškami s jednateli společnosti. V neposlední řadě i studijní materiály, které jsem dostala k dispozici. Při zkoušce u mě byla důležitá i celková atmosféra a přístup zkoušejících. Cítila jsem se velmi dobře a mohu vřele doporučit:)
Přečtěte si více