Kurz i zkoušku zaplatíte také kartou

Apple Pay

Czech Academy

Top 5 kurzů digitálního marketingu

  /  Digitální marketing   /  Top 5 kurzů digitálního marketingu

Pro rozjezd svého podnikání v online prostředí budete potřebovat nejen kvalitní základy digitálního marketingu. Představujeme 5 kurzů, které Vám mohou pomoci.

1. Základy digitálního marketingu (Google Digitální garáž)

V Digitální garáži od Google je zaparkováno mnoho kurzů na jejichž prohlídku nepotřebujete vstupenku. Učit se od nejlepších je vždy dobrý nápad – a v online prostředí je Google určitě ve vedení. Tento kurz Vám pomůže pochopit digitální marketing, najít příležitosti na internetu a připravit strategii online podnikání.

Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 40 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

2. Zahajte podnikání na internetu (Google Digitální garáž)

Další kurz z Digitální garáže Google, tentokrát s menší časovou náročností. Nejvíce kurz pomůže začátečníkům, kteří se chtějí dozvědět co je potřeba k úspěšnému provozování firmy v online prostředí. Absolventi získají informace ohledně možností prezentace na internetu, ohledně založení vlastního e-shopu nebo jak zabezpečit firmu před hackery.
Jazyk: český
Cena: zdarma
Délka kurzu: 3 hodiny
Certifikát: NE

3. Digital Marketing Basics Course (Udemy)

Tentokráte jsme zabrousili do kurzů poskytovaných americkou společností Udemy. Kurz pro začínající online podnikatele vytvořil indický marketér Sorav Jain. Provede Vás definicemi digitálního marketingu, dovednostmi potřebnými pro online marketing a dá 9 důvodů, proč byste se měli učit digitální marketing. Napadne Vás všech 9 důvodů?
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 5 hodin 45 minut
Certifikát: NE

4. Marketing in a Digital World (Coursera)

Tento kurz, dostupný díky University of Illinois, se zabývá digitálními nástroji, jako jsou internet, smartphony a 3D tisk. Zkoumá jejich vliv na revoluci v marketingu a na postupy firem a spotřebitelů. Tento kurz je jedním z nejoblíbenějších kurzů na portále coursera.org a studovalo ho již více než 250 000 studentů.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 29 hodin
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

5. Inbound Marketing (Hubspot)

Tento kurz Vám pomůže získat zákazníky. Od vytváření obsahu webu přes propagaci na sociálních sítích po konverzi leadů a péči o potenciální i stávající zákazníky. Na konci certifikovaného kurzu tak budete naprosto přesně vědět, jak si přivést zákazníky.
Jazyk: anglický
Cena: zdarma
Délka kurzu: 4 hodiny
Certifikát: po dokončení kurzu, který můžete umístit například na LinkedIn profil.

VYNIKAJÍCÍ
45 recenze na
Zdeněk Kriz
Zdeněk Kriz
15/12/2023
U společnsoti Czech Edu Academy jsem absolvoval kurz Oceňování nemovitostí. Oceňuji úroveň a profesionalitu lektorů, časovou flexibilitu i přátelskou atmosféru. Ostatním doporučuji!
Gabriela Petrova
Gabriela Petrova
14/12/2023
Velká spokojenost, moderní pohled na výuku, motivují, věnují se studentům, vše v online formě, obrovská spokojenost
Petr Hrubiško
Petr Hrubiško
03/11/2023
Společnost Czech Academy jsem si vybral kvůli kurzu na rekvalifikaci Oceňování nemovitostí. Jsem naprosto spokojen. Za mě perfektní a profesionální komunikace, přístup, ochota, skvělý tým, po celou dobu příjemné jednání a v neposlední řadě organizace celého kurzu a zkoušek. Všem zájemcům mohu vřele doporučuji.
jakub jakobsen
jakub jakobsen
21/09/2023
Skvělé materiály k učení, skvělí lektoři, skvělé prostředí, skvělý feedback, pokud si s něčím například nevíte rady, to vše zakončíte zkouškou v nádherných prostorech Prahy 1, doporučuji, doporučuji a doporučuji. :) Mejstřík J.
Ales Huml
Ales Huml
20/09/2023
Recenze normálně nedávám. Pro společnost Czech Edu Academy dát musím. Jsem opravdu mile překvapen, jak v dnešní době může fungovat business. Dávám 5 z 5 a doporučuji!
Lukáš Hamouz
Lukáš Hamouz
30/03/2023
Absolvoval jsem v Czech Edu Academy zkoušky na pojištění. Nejvíce oceňuji lidský přístup a seriózní jednání , které v ČR v podobných agenturách nenajdete. Dokonce mi vyšli vstříc i s termíny . Za mě velký potlesk... Děkuji ;)
Radek Votruba
Radek Votruba
27/02/2023
U Czech Edu Academy jsem absolvoval zkoušku podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT). Profesionální přístup, příjemné prostředí a kompetentní lidé. Není třeba se dále rozepisovat. Jednoznačně doporučuji.
Bydleni Na Hliníku
Bydleni Na Hliníku
06/02/2023
V Czech Edu Academy absolvuji intenzivní kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem začala studovat v říjnu 2022, v lednu 2023 jsem po několika přípravných přednáškách úspěšně složila rekvalifikační zkoušku. A nyní stále ještě mám možnost si v rámci kurzu doplňovat své znalosti a dovednosti v rámci perfektně připraveného elearningu, nebo při prezenčních/online přednáškách k tématu. Opravdu moc děkuji, za perfektní přístup k pracujícím studentům z celé republiky a umožnění získání vědomostí či rekvalifikace takto zárověň prezenčně i dálkově. Milé prostředí při prezenčních přednáškách v CEA jen podtrhlo dojem z celého studia. Doporučuji. Děkuji! Alena Urbanová
Tomáš Petrus
Tomáš Petrus
30/01/2023
U Czech Edu jsem dělal zkoušku pro realitního zprostředkovatele a byl jsem nadšený z profesionálního přístupu a kvalitního & relevantního materiálu k přípravě. Určitě doporučuji!
Lenka Trefilová
Lenka Trefilová
02/01/2023
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem v prosinci úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Chtěla bych tímto poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Pro další plánovaný kurz "Oceňování nemovitostí" budu opět volit tuto vzdělávací akademii. Všem zájemcům o vzdělávání Czech Edu Academy vřele doporučuji.