Kurz i zkoušku zaplatíte také kartou

Apple Pay

Czech Academy

Zkoušky a kurzy

  /  Zkoušky a kurzy

Informace ke zkouškám

Společnost Czech Edu Academy, s.r.o. je držitelem akreditací a autorizací České národní banky a Ministerstva pro místní rozvoj pro následující odborné zkoušky:

Ke zkouškám vypisujeme přípravné kurzy, které naleznete níže.

Online objednávka zkoušek

Kurzy a následné vzdělávání

Přípravné kurzy ke zkouškám

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT

Na tyto kurzy je možné čerpat příspěvek Úřadu práce a získat tak hodnotné vzdělání zcela zdarma. Jsme připraveni poskytnout potřebnou součinnost při žádosti o příspěvek. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

Následné vzdělávání ČNB

Od roku 2020 jsme držiteli akreditací udělených MŠMT pro pořádání rekvalifikačních kurzů v následujících oblastech:

Kurzy průběžně vypisujeme k přihlášení online, nicméně je možné se předběžně registrovat e-mailem: info@czechacademy.com nebo telefonicky: +420 704 603 905‬.

Následné vzdělávání a udržování odbornosti

Na základě akreditací udělených ČNB pořádáme kurzy následného vzdělávání, které jsou ideální pro získání aktuálních informací a zároveň pro splnění zákonných podmínek.

Pro držitele osvědčení dle ZDPZ (Zákon o distribuci pojištění a zajištění) jsme připraveni uspořádat individuální kurz následného vzdělávání pro splnění podmínky 15 hodin následného vzdělávání v každém kalendářním roce tj. dle § 59 zákona č. 170/2018 Sb. Zároveň aktivně připravujeme následné vzdělávání dle ZDPZ formou e-learningu.

Vzdělávání formou e-learningu připravujeme také pro držitele osvědčení dle ZSÚ (Zákon o spotřebitelském úvěru) a ZPTK (Zákon o podnikání na kapitálovém trhu), kteří budou moci na základě těchto kurzů prokazovat udržování odbornosti dle zákona.

Pro individuální nabídku nás kontaktujte s poptávkou na info@czechacademy.com nebo telefonicky na: +420 704 603 905‬.

VYNIKAJÍCÍ
42 recenze na
jakub jakobsen
jakub jakobsen
21/09/2023
Skvělé materiály k učení, skvělí lektoři, skvělé prostředí, skvělý feedback, pokud si s něčím například nevíte rady, to vše zakončíte zkouškou v nádherných prostorech Prahy 1, doporučuji, doporučuji a doporučuji. :) Mejstřík J.
Ales Huml
Ales Huml
20/09/2023
Recenze normálně nedávám. Pro společnost Czech Edu Academy dát musím. Jsem opravdu mile překvapen, jak v dnešní době může fungovat business. Dávám 5 z 5 a doporučuji!
Lukáš Hamouz
Lukáš Hamouz
30/03/2023
Absolvoval jsem v Czech Edu Academy zkoušky na pojištění. Nejvíce oceňuji lidský přístup a seriózní jednání , které v ČR v podobných agenturách nenajdete. Dokonce mi vyšli vstříc i s termíny . Za mě velký potlesk... Děkuji ;)
Radek Votruba
Radek Votruba
27/02/2023
U Czech Edu Academy jsem absolvoval zkoušku podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT). Profesionální přístup, příjemné prostředí a kompetentní lidé. Není třeba se dále rozepisovat. Jednoznačně doporučuji.
Bydleni Na Hliníku
Bydleni Na Hliníku
06/02/2023
V Czech Edu Academy absolvuji intenzivní kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem začala studovat v říjnu 2022, v lednu 2023 jsem po několika přípravných přednáškách úspěšně složila rekvalifikační zkoušku. A nyní stále ještě mám možnost si v rámci kurzu doplňovat své znalosti a dovednosti v rámci perfektně připraveného elearningu, nebo při prezenčních/online přednáškách k tématu. Opravdu moc děkuji, za perfektní přístup k pracujícím studentům z celé republiky a umožnění získání vědomostí či rekvalifikace takto zárověň prezenčně i dálkově. Milé prostředí při prezenčních přednáškách v CEA jen podtrhlo dojem z celého studia. Doporučuji. Děkuji! Alena Urbanová
Tomáš Petrus
Tomáš Petrus
30/01/2023
U Czech Edu jsem dělal zkoušku pro realitního zprostředkovatele a byl jsem nadšený z profesionálního přístupu a kvalitního & relevantního materiálu k přípravě. Určitě doporučuji!
Lenka Trefilová
Lenka Trefilová
02/01/2023
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem v prosinci úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Chtěla bych tímto poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Pro další plánovaný kurz "Oceňování nemovitostí" budu opět volit tuto vzdělávací akademii. Všem zájemcům o vzdělávání Czech Edu Academy vřele doporučuji.
Nikola Lebedová
Nikola Lebedová
13/12/2022
Velmi příjemné prostředí, mohu jedině doporučit! Vždy jsem byla při skládání zkoušek nervózní (v jiných institucích), zde panovala naprosto klidná a lidská atmosféra. Pán nám přinesl občerstvení a svým vystupováním člověka uklidnil. Příště už jedině sem! Díky
Martina Kroupová
Martina Kroupová
07/12/2022
U Czech Edu Academy jsem absolvovala přípravný kurz na Realitního zprostředkovatele a následně úspěšně složila zkoušku. Vše proběhlo na vysoké úrovni. Hlavně mě vyhovovala distanční forma výuky. Lektoři jsou velmi vstřícní a velice profesionální. Ráda bych jim touto cestou poděkovala. Kurz i zkoušku u Czech Academy vřele doporučuji.
Lukáš Hromec
Lukáš Hromec
06/12/2022
Kombinace velmi profesionálního, ale přesto lidského přístupu společnosti Czech Edu Academy se již dnes moc nevidí. Absolvoval jsem kurz realitní zprostředkovatel, kde bylo k mé velké spokojenosti vše velmi přehledně popsáno a nastaveno a v případě dotazů mi bylo vždy velmi rychle a srozumitelně vše vysvětleno. Jmenovitě bych rád poděkoval velmi sympatickému panu Juhaniakovi za výjimečně vstřícné a profesionální jednání. Doporučuji!! :)