Sledujte nás

COVID-19: Zkoušky a kurzy bez omezení

Czech Academy

Zkoušky a kurzy

  /  Zkoušky a kurzy

Informace ke zkouškám

Společnost Czech Edu Academy, s.r.o. je držitelem akreditací a autorizací České národní banky a Ministerstva pro místní rozvoj pro následující odborné zkoušky:

Ke zkouškám vypisujeme přípravné kurzy, které naleznete níže.

Kurzy a následné vzdělávání

Přípravné kurzy ke zkouškám

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT

Na tyto kurzy je možné čerpat příspěvek Úřadu práce a získat tak hodnotné vzdělání zcela zdarma. Jsme připraveni poskytnout potřebnou součinnost při žádosti o příspěvek. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

Od roku 2020 jsme držiteli akreditací udělených MŠMT pro pořádání rekvalifikačních kurzů v následujících oblastech:

Kurzy průběžně vypisujeme k přihlášení online, nicméně je možné se předběžně registrovat e-mailem: info@czechacademy.com nebo telefonicky: +420 704 603 905‬.

Následné vzdělávání a udržování odbornosti

Na základě akreditací udělených ČNB pořádáme kurzy následného vzdělávání, které jsou ideální pro získání aktuálních informací a zároveň pro splnění zákonných podmínek.

Pro držitele osvědčení dle ZDPZ (Zákon o distribuci pojištění a zajištění) jsme připraveni uspořádat individuální kurz následného vzdělávání pro splnění podmínky 15 hodin následného vzdělávání v každém kalendářním roce tj. dle § 59 zákona č. 170/2018 Sb. Zároveň aktivně připravujeme následné vzdělávání dle ZDPZ formou e-learningu.

Vzdělávání formou e-learningu připravujeme také pro držitele osvědčení dle ZSÚ (Zákon o spotřebitelském úvěru) a ZPTK (Zákon o podnikání na kapitálovém trhu), kteří budou moci na základě těchto kurzů prokazovat udržování odbornosti dle zákona.

Pro individuální nabídku nás kontaktujte s poptávkou na info@czechacademy.com nebo telefonicky na: +420 704 603 905‬.

VYNIKAJÍCÍ
32 recenze na
Martin Hudec
Martin Hudec
03/08/2022
Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup a lidsky příjemnou atmosféru v Czech Edu Academy, kde jsme v minulém měsící s kolegyní úspěšně absolvovali zkoušku Realitní zprostředkovatel. Výborně zpracované studijní podklady a videa, výborná komunikace a řada uřžitečných příkladů do praxe. Určitě doporučujeme :)
Přečtěte si více
Iveta L
Iveta L
27/06/2022
Kurz byl po všech stránkách na vysoké úrovni a veškerý servis ze strany organizátorů byl naprosto skvělý .Lektoři byli profesionálové, kteří dokázali vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit velmi poutavou formou. Czech Edu Academy rozhodně doporučuji zájemcům o další vzdělávání.
Přečtěte si více
David Nágl
David Nágl
06/06/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvoval rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", včetně závěrečné zkoušky. Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a vždy velmi vstřícný přístup. Přednášky lze absolvovat fyzicky či online, což mně osobně dokonale vyhovovalo. Naprostá většina přednášek byla vedena na profesionální úrovni, srozumitelně a "lidsky" s možností se vždy doptat, či k tématu diskutovat apod. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Přečtěte si více
Aleš Zbraněk
Aleš Zbraněk
30/03/2022
V Czech Edu Academy jsem včera absolovoval certifikaci na úvěry. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za profesionální a přátelský přístup. Ještě týž den jsem měl k dispozici certifikát. Mohu zodpovědně doporučit a těším se na další zkoušky u této společnosti.Děkuji celému týmu.
Přečtěte si více
Jiří Chupek
Jiří Chupek
28/03/2022
Společnost Czech Edu Aacademy mohu vřele doporučit. Absolvoval jsem zde kurz realitního makléře včetně závěrečné zkoušky odborné způsobilosti. Vše přehledné, přednášky jak online tak i prezenčně. Záleží na každém co mu vyhovuje. Lektoři maximálně příjemní, přednášky poučné, komunikace skvělá. Rozhodoval jsem se na základě recenzí a mohu je jen potvrdit. Veli ce děkuji všem lektorům :-)
Přečtěte si více
Jana Štajncová
Jana Štajncová
28/03/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvovala certifikaci na pojištění. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup. Velmi mi pomohly studijní materiály, které jsem dostala k dispozici. Při zkoušce u mě byla důležitá i celková atmosféra a přístup zkoušejících. Cítila jsem se velmi dobře a mohu vřele doporučit:)
Přečtěte si více
Matěj Dachovský
Matěj Dachovský
27/03/2022
Z této společnosti jsem měl skvělý pocit. Profesionální přístup, dobrá lokalita v Praze, dobře nastavené ceny. Děkuji (realitní zprostředkovatel)
Přečtěte si více
JMD Fan Yci
JMD Fan Yci
27/03/2022
Přečtěte si více
Aleš Brunner
Aleš Brunner
16/03/2022
Lidský a vysoce profesionální pedagogický přístup. Vzdělávací instituci vřele doporučuji ostatním. Přeji hodně úspěchů do budoucna jak vedení vzdělávacího institutu, tak všem, kteří jím zdárně projdou.
Přečtěte si více
Šárka Kočová
Šárka Kočová
16/03/2022
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel". Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup. Velmi mi pomohla emailová komunikace před zkouškami s jednateli společnosti. V neposlední řadě i studijní materiály, které jsem dostala k dispozici. Při zkoušce u mě byla důležitá i celková atmosféra a přístup zkoušejících. Cítila jsem se velmi dobře a mohu vřele doporučit:)
Přečtěte si více