Kurz i zkoušku zaplatíte také kartou

Apple Pay

Czech Academy

Zkoušky a kurzy

  /  Zkoušky a kurzy

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT

Na tyto kurzy je možné čerpat příspěvek Úřadu práce a získat tak hodnotné vzdělání zcela zdarma. Svou žádost o příspěvek můžete podat jednoduše online na webu ÚP. Odkaz naleznete v detailu každého kurzu u loga ÚP. V žádosti se zaměřte především na kvalitní motivaci s ohledem na využití dovedností na trhu práce. Jsme připraveni poskytnout potřebnou součinnost při žádosti o příspěvek. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

Reality a oceňování nemovitostí

Pro realitní zprostředkovatele nabízíme komplexní vzdělávání. Můžete u nás absolvovat samotnou zkoušku z profesní kvalifikace pro zapsání vázané živnosti nebo si můžete vybrat z různých online vzdělávacích kurzů. Na kurzy akreditované MŠMT (rekvalifikace) lze získat příspěvek od ÚP, který pokrývá i cenu závěrečné zkoušky.

Účetnictví a daně

V oblasti účetnictví a daní nabízíme online kurzy akreditované MŠMT. V případě účetnictví nabízíme 3 varianty kurzu a na základě osvědčení si můžete zapsat vázanou živnost (po doložení praxe). Navazující kurz zaměřený na daně je vhodný nejen pro účetní, ale i dovednosti ocení i manažeři nebo podnikatelé. Na všechny uvedené kurzy lze získat příspěvek od ÚP.

Zkoušky a následné vzdělávání akreditované ČNB (pojištění, investice a úvěry)

S akreditací ČNB nabízíme zkoušky odborné způsobilosti pro distribuci pojištění, investic a spotřebitelských úvěrů (ZDPZ, ZPKT a ZSÚ). Absolventi zkoušek z pojištění mají navíc povinnost absolvovat 15 hodin následného vzdělávání každý rok po složení zkoušky.

VYNIKAJÍCÍ
45 recenze na
Zdeněk Kriz
Zdeněk Kriz
15/12/2023
U společnsoti Czech Edu Academy jsem absolvoval kurz Oceňování nemovitostí. Oceňuji úroveň a profesionalitu lektorů, časovou flexibilitu i přátelskou atmosféru. Ostatním doporučuji!
Gabriela Petrova
Gabriela Petrova
14/12/2023
Velká spokojenost, moderní pohled na výuku, motivují, věnují se studentům, vše v online formě, obrovská spokojenost
Petr Hrubiško
Petr Hrubiško
03/11/2023
Společnost Czech Academy jsem si vybral kvůli kurzu na rekvalifikaci Oceňování nemovitostí. Jsem naprosto spokojen. Za mě perfektní a profesionální komunikace, přístup, ochota, skvělý tým, po celou dobu příjemné jednání a v neposlední řadě organizace celého kurzu a zkoušek. Všem zájemcům mohu vřele doporučuji.
jakub jakobsen
jakub jakobsen
21/09/2023
Skvělé materiály k učení, skvělí lektoři, skvělé prostředí, skvělý feedback, pokud si s něčím například nevíte rady, to vše zakončíte zkouškou v nádherných prostorech Prahy 1, doporučuji, doporučuji a doporučuji. :) Mejstřík J.
Ales Huml
Ales Huml
20/09/2023
Recenze normálně nedávám. Pro společnost Czech Edu Academy dát musím. Jsem opravdu mile překvapen, jak v dnešní době může fungovat business. Dávám 5 z 5 a doporučuji!
Lukáš Hamouz
Lukáš Hamouz
30/03/2023
Absolvoval jsem v Czech Edu Academy zkoušky na pojištění. Nejvíce oceňuji lidský přístup a seriózní jednání , které v ČR v podobných agenturách nenajdete. Dokonce mi vyšli vstříc i s termíny . Za mě velký potlesk... Děkuji ;)
Radek Votruba
Radek Votruba
27/02/2023
U Czech Edu Academy jsem absolvoval zkoušku podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT). Profesionální přístup, příjemné prostředí a kompetentní lidé. Není třeba se dále rozepisovat. Jednoznačně doporučuji.
Bydleni Na Hliníku
Bydleni Na Hliníku
06/02/2023
V Czech Edu Academy absolvuji intenzivní kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem začala studovat v říjnu 2022, v lednu 2023 jsem po několika přípravných přednáškách úspěšně složila rekvalifikační zkoušku. A nyní stále ještě mám možnost si v rámci kurzu doplňovat své znalosti a dovednosti v rámci perfektně připraveného elearningu, nebo při prezenčních/online přednáškách k tématu. Opravdu moc děkuji, za perfektní přístup k pracujícím studentům z celé republiky a umožnění získání vědomostí či rekvalifikace takto zárověň prezenčně i dálkově. Milé prostředí při prezenčních přednáškách v CEA jen podtrhlo dojem z celého studia. Doporučuji. Děkuji! Alena Urbanová
Tomáš Petrus
Tomáš Petrus
30/01/2023
U Czech Edu jsem dělal zkoušku pro realitního zprostředkovatele a byl jsem nadšený z profesionálního přístupu a kvalitního & relevantního materiálu k přípravě. Určitě doporučuji!
Lenka Trefilová
Lenka Trefilová
02/01/2023
V Czech Edu Academy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Realitní zprostředkovatel", který jsem v prosinci úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Chtěla bych tímto poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Pro další plánovaný kurz "Oceňování nemovitostí" budu opět volit tuto vzdělávací akademii. Všem zájemcům o vzdělávání Czech Edu Academy vřele doporučuji.